Вход | Реєстрація

Що вибрати: оригінальні запчастини або аналоги?

20 квітень 2017, 15:44
Володимир
автор:

автозапчастини

Якщо Ви власник іномарки, ця стаття допоможе вибрати автозапчастини. У наш час вибір автозачастей дуже великий, є як і оригінальний автозапчастини так і аналоги цих запчастин. Що потрібно знати при купівлі автозапчастин та яка різниця між оригінальними атозпчастямі і аналоговими запчастинами.


Оригінальні запчастини - це автозапчастини які випускаються заводом виробника автомобіля або заводом який працює по довгому контрактом з виробником.Оригінальний запчастини, запчастини для іномарок повинні встановлюватися в авто легко, без будь-яких змін і деформацій, а так само мати довгий експлуатаційний термін. Але такі запчастини коштують не дешево і ми розглянемо чому. Такі оригінальні запчастини продаються в фірмових упаковках з розпізнавальними знаками авто виробника. Такі бренди як Honda, Toyota, Mercedes, Acura, Volkswagen не можуть знизити ціни через те що мають жорстко розмежовані зони і цінову політику. Такі запчастини можна придбати у офіційних дилерів і в інтернет магазині запчастин https://m-auto.by/original_catalog/.


Аналоги оригінальних запчастин - це автозапчастини які виготовляють виробництва не мають відношення до виробника автомобіля. Такі запчастини для авто можуть проводиться сучасними технологіями і під жорстоким контролем якості в таких регіонах як США і Європа. І можуть проводиться заводами з країн третього світу які не зовсім завжди приділяють увагу якості автозапчастини. Автозапчастини одного і того бренду можуть проводиться в двох країнах, наприклад Чехія і Китай відповідно і якість може бути різний.При покупці автозапчастини потрібно звертати увагу не тільки на упаковку але і на її вміст. Що б уникнути підміни оригінальної запчастини яка має більшу якість на менш якісну автозапчастин та користуйтеся перевіреними СТО.Як купити автозапчастини і не помилитисяЯкщо говорити про конкретний підбір запчастин для іномарок, то не можна забувати про те, що від правильного вибору багато в чому залежить якість подальшої експлуатації автомобіля. Не секрет, що багато моделей іномарок мають велику кількість модифікацій, які вимагають установки різних комплектуючих. Далеко не кожен автомобіліст має достатньо знань для того, щоб абсолютно правильно підібрати ту чи іншу деталь.Але це не настільки велика біда, як здається. В цьому випадку ви можете не тільки купити автозапчастини в оффлайн магазині, де консультант надасть будь-яку допомогу, а й через інтернет. Інтернет-магазин автозапчастин M-auto.by пропонує клієнтам не тільки зручні каталоги запчастин і допомогу консультантів.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net