Вход | Реєстрація

П'ять причин чому звертаються саме в Сервісний центр iSService

07 квітень 2017, 19:30
Володимир
автор:


Сервісний центр - ремонт побутової техніки в Києві займає надзвичайно особливу роль. Адже побутові прилади стають нашими незамінними помічниками в побуті. Коли вони виходять з ладу, в нашому житті починається важкий і незапланований період.


 Сервісний центр iSService працює довгий час


C 2010 року ми вже показали себе, як відповідальний і справний виконавець. Провели понад 10 000 успішних ремонтів і установок. Техніка, яку ми чинили і встановлювали на самому початку роботи, до сих пір працює без проблем. А ремонт ми виконуємо завжди гранично швидко і за прийнятною ціною.


Висока кваліфікація наших співробітників


При виборі штату співробітників ми віддаємо перевагу досвіду, кваліфікації та обов'язковості майстра. Саме тому всі наші майстри працюють злагоджено, ефективно і на високому рівні. Вони завжди готові прибути на допомогу, здійснити роботу і проконсультувати вас з усіх технічних питань.


Ремонт техніки в Києві і області недорого


Ми намагаємося зменшувати витрати клієнтів, тому утворюємо прийнятну оціночну вартість ремонту - за рахунок оптимізації витрат запасних частин і всіх робочих дій. Замовити майстра по установці і ремонті побутової техніки в компанії iSService справді економічно, ви отримуєте відмінний рівень обслуговування за найменшою ціною в Києві і області.


Ремонт техніки не виходячи з дому


Для комфорту та економії часу наших замовників ми виробляємо послугу «лагодження побутової техніки на дому», яка дає можливість зменшити витрати на транспортування техніки в сервісний центр і назад. Вам тільки потрібно узгодити час по телефону і фахівець виїде до Вас у зручний для вас час.


Квитанція і гарантія на виконану роботу


На повний обсяг виконаних робіт, це ремонт або установка домашньої побутової техніки, ми видаємо квитанцію і гарантію.по матеріалам; www.isservice.com.ua


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net