Вход | Реєстрація

Бойлери від магазину НьюБест

02 квітень 2017, 18:10
Володимир
автор:

Бойлер - це електричний накопичувальний водонагрівач, який призначений для нагріву води в побутових і виробничих потребах.


У нас на сайті представлені переважно побутові водонагрівачі об'ємом на 10, 15, 30, 50, 80, 100, 150, 200, 300 літрів. Найбільш популярні моделі на 50 і 80 літрів. Вони економічні і підійдуть для невеликої сім'ї з 2-3 чоловік. Найбільш популярними водонагрівачами можна назвати Ariston, Gorenje, Electrolux і Atlantic. Розрізняють також водонагрівачі з сухим і мокрим теном.


Водонагрівачі з сухим теном надійніше, тому якщо хочете купити водонагрівач на довгі роки, радимо зупиниться саме на них. Крім того, ми пропонуємо бойлери з горизонтальною установкою, які можна повісити під саму стелю для економії місця. Або маленькі бойлери на 10, 15 літрів, які легко встановлюються над або під раковину.


А купить бойлер в киеве цена Ви можете в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою по Києву та Україні. Як правило, доставка по Києву відбувається в день замовлення, а доставка по Україні займає 2 дні. Якщо ви до цих пір ставите питанням «де купити бойлер?», То не втрачайте часу. Краща продаж водонагрівачів тільки у нас! Приємних покупок разом з магазином НьюБест.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net