Вход | Реєстрація

9 цікавих фактів про знайомства в інтернеті

02 квітень 2017, 18:06
Володимир
автор:

У наш час знайомство через інтернет стає все більш популярним, тому в сфері онлайн-знайомств зараз проводиться дуже багато цікавих досліджень. 
 Сервіс міжнародних знайомств itdatingsite.com представляє імпозантних женихів західного світу.  
1. 81% користувачів сайтів знайомств брешуть про свій зріст, вагу або вік в своїх анкетах.За даними досліджень університету Вісконсін-Медісон, жінки, як правило, вказують вагу на три-п'ять кілограм менше, ніж насправді. Чоловіки в цьому плані більш правдиві - вони зменшують всього кілограм-два, але зате люблять додати собі кілька сантиметрів до фактичного зросту. Найрідше люди брешуть про свій вік. 
2. Люди, що згадують в своїх анкетах слово «любов», збільшують свої шанси її знайти.Одне з досліджень показало, що користувачі сайтів знайомств, які брали слово "любов" в своїх анкетах, були більш успішними в своєму пошуку. Слова «серце», «діти», «романтика» і «відносини» також дуже допомагають чоловікам в пошуках любові. 
3. Чоловіки витрачають на 50% менше часу ніж жінки на читання онлайн анкет потенційних партнерів.


До такого висновку прийшли вчені з компанії AnswerLab, які за допомогою спеціальних пристроїв стежили за траєкторіями руху очей людей при перегляді анкет на сайтах інтернет знайомств. І це зовсім не дивно, адже чоловіки витрачають на 65% більше часу на розглядання фотографій в анкетах, ніж жінки. 
4. Раса і соціальний статус дуже важливі при знайомствах через інтернет.При перегляді фотографій людини з «робочого класу» користувачі сайтів знайомств відповідають «так» в 13% випадків. Фотографії користувачів «середнього класу» отримують позитивну оцінку в 36 - 39% випадків. В якості потенційного партнера користувачі віддають перевагу людям змішаної, а не іншої, відмінної від своєї, раси. Але це не означає, що люди різних рас зовсім нецікаві один одному. За результатами іншого дослідження, майже всі гетеросексуальні користувачі сайтів знайомств хоча б зрідка обмінюються повідомленнями з людьми іншої раси. 
5. Ніякі алгоритми не в силах передбачити сумісність двох людей.Найчастіше сайти знайомств пропонують користувачам деякі алгоритми для підбору потенційних партнерів. Однак, на думку американських психологів, неможливо передбачити наскільки вдалими будуть взаємини людей на основі одних тільки схожих інтересів. 
6. Третина користувачів сайтів знайомств не ходять на побачення з тими, з ким познайомилися в інтернеті.Це дивовижне відкриття зроблено дослідним центром Pew Research Center. Але все-таки у цього явища простежується позитивна динаміка. Адже в 2005 році таких людей було більше половини. 
7. 30% жінок і 16% чоловіків радяться з друзями при заповненні анкети на сайті знайомств.


За даними все того ж дослідницького центру Pew Research Center, в цілому 22% користувачів сайтів знайомств радяться з друзями при заповненні своїх анкетних даних і радяться о знакомствах онлайн. 
8. Люди, котрі познайомилися в інтернеті, за статистикою розлучаються рідше.Це явище необхідно вивчити докладніше, але одне з досліджень стверджує, що люди, котрі познайомилися онлайн, розлучаються лише в 6% випадків, тоді як інші пари, розлучаються частіше, в 8% випадків. 
9. Інтернет знайомства економлять людям до 6400 $.Існує теорія, що користувачі сайтів знайомств швидше вирішують узаконити свої стосунки. Якщо ви вірите в це, то ви так само повинні повірити в те, що онлайн знайомства можуть заощадити вам купу грошей. Група дослідників підрахувала, що «он-лайн» пари в середньому одружуються після 18,5 місяців знайомства. На відміну від них «традиційні» пари чекають весілля майже втричі довше - 42 місяці. Дослідники підрахували, що кожен тиждень до весілля обходиться парі приблизно в 130 $, роблячи загальну вартість традиційного роману 23660 $ проти 12803 $ в разі онлайн знайомства. Якщо на побаченнях партнери платять кожен сам за себе, то економія складе близько 6400 $.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net