Вход | Реєстрація

Замовити роли у Владивостоці

22 березень 2017, 19:01
Володимир
автор:

суші і ролли


Прекрасний аромат свіжої риби та натуральних морепродуктів можна відчути, замовивши доставку ролів у Владивостоці. Звичайній людині доводиться витратити чималу кількість часу, щоб знайти гарне кафе, що займається приготуванням ролів у Владивостоці, і пропонує їх придбання за доступною ціною.Тепер ви можете отримати смачну страву зі зручною доставкою за вказаною заздалегідь адресою. Доставка суші у Владивостоці може бути оплачена кількома способами:
- Готівковим розрахунком, відповідним для всіх закладів;
- Розрахунком банківською картою під час отримання, можливим в тому випадку, якщо представник ресторану має при собі pos-термінал для оплати;
- Оплатою-онлайн на сайті після завершення оформлення замовлення.


Проект Т-Студио (до ребрендингу Суші-Т & Піца Студіо) спеціалізується на доставці готових страв в місті Владивостоці з 2007 року. Пріоритетним напрямком роботи є доставка японської кухні, доставка піци, доставка китайської кухні. Всі страви починають виготовлятися відразу після надходження Вашого замовлення або до вказаного Вами часу.


Доставка суші, доставка ролів та інших страв японської кухні проводиться в спеціальних термобоксах, доставка піци проводиться в термосумках. Замовити піцу, замовити суші, роли або будь-які інші страви японської кухні дуже легко - достатньо просто зателефонувати: 8 (423) 200-4000 або зробити замовлення прямо на цьому сайті. Будемо раді також бачити Вас в нашому затишному кафе за адресою Некрасовська 100.


Кафе працює щодня з 10:00 до 01 годині ночі. Зарезервувати столик в кафе Ви можете за телефоном 8 (423) 200-5000.Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net