Вход | Реєстрація

Nintendo Switch придбали 1,5 мільйона чоловік по всьому світу

22 березень 2017, 18:50
Володимир
автор:

Експерти аналітичної компанії SuperData визначили орієнтовний число реалізованих консолей Nintendo Switch, що не не давно надійшли в продаж.


Японської корпорації Nintendo, вдалося продати не менше, ніж півтора мільйона нових екземплярів.
Згідно планів «Нінтендо», до кінця березня 2017 року року кількість проданих приставок Switch має скласти два мільйони приставок. Експерти SuperData вважають, що це більше, ніж досяжний обсяг. До кінця нинішнього року, як припускають аналітики, Nintendo продасть близько п'яти мільйонів консолей Switch.
Старт продажів Nintendo Switch став досить «бадьорим» завдяки непоганій лінійці ігор, вважають аналітики. Взяти хоча б The Legend of Zelda: Breath of the Wild - гра, як відзначають всі випробували її геймери, однозначно позитивно відповідає на запитання: «Чи варто купувати Nintendo Switch?». Нижче, до речі кажучи, ви можете подивитися відеоогляд нової «Зельди» від «Игромании».
Корпорації Nintendo, втім, не варто розслаблятися - хороші продажі, які спостерігаються з моменту презентації Nintendo Switch, можуть змінитися спадом, якщо приставка не отримуватиме свіжі і якісні ігрові тайтли.
По матеріалам: http://retromagaz.com/
Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net