Вход | Реєстрація

Особливості ремонту годинників

22 березень 2017, 18:06
Володимир
автор:

ремонт годинників


Не існує загальних видів поломок для механічних, кварцових і електронних годинників: несправності кожної моделі пов'язані з особливостями механізмів. Але в будь-якому випадку, до ремонту потрібно залучати професіоналів - неважливо, мова йде про брендового моделі або недорогий електронної.


Обслуговування швейцарських годинників. Справжні «швейцарці» - це моделі з дуже складним і багатофункціональним механізмом. Як правило, люксові моделі створюють вручну. При ремонті будь-який невірний рух майстра викличе критичний збій. Тому віддавати брендові годинники на обслуговування потрібно майстру, який має досвід роботи з такими виробами (і краще, якщо він має сертифікати).
Ремонт механічних годинників. У більшості випадків завданням майстра є профілактичне обслуговування: корекція ходу і чистка механізму від задавненої мастила. Велика частина швейцарських годинників - механічна, тому вимоги щодо вибору майстра ідентичні.
Ремонт золотих годинників. У цьому випадку від майстра потрібно не тільки кваліфікація годинникаря, а й досвід роботи ювеліром. Простіше кажучи, він повинен вміти працювати з дорогоцінними металами, знати їх властивості і мати спеціалізоване обладнання - досить дороге.
Ремонт електронних годинників і кварцових моделей. З огляду на мініатюрні розміри електронних компонентів, можливий тільки частковий ремонт. Механізм кварцових годин в цілому підлягає ремонту і вимагає від майстра кваліфікації годинникаря.Профілактичний або аварійний Ремонт часов повинен проводити тільки досвідчений майстер. Годинниковий механізм будь-якої моделі занадто крихкий і не терпить некваліфікованого втручання. Це особливо важливо, якщо мова йде про дорогі брендових моделях (наприклад, швейцарських або японських). Причини поломок годин досить банальні: це засмічення механізму, наслідки ударів, попадання вологи (якщо модель не захищена). Будь-які поломки можна усунути - за умови правильного вибору майстра.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net