Вход | Реєстрація

Цікаві факти про суші

22 березень 2017, 16:58
Володимир
автор:

Пізнавши смак цього японського блюда одного разу, як правило, не обмежуються одним разом. Зрідка (хоча хтось і постійно) ми все таки  балуємо себе суші або ролами.
винахідник суші


Нігірі (суші) придумав японський кухар Йохей Ханая в 1820 році. Він став класти в суші сиру рибу замість маринованої. Цей варіант припав до смаку японцям і він знайшов велику популярність.


суші

Суші потрібно вживати свіжими! Швидка і безкоштовна доставка суши Харьков на піку популярностіСуші прийнято їсти свіжими, їх готують при вас, або максимально швидко доставляють суші, наприклад, в компанії Флай-Фіш вам запропонують оперативну безкоштовну доставку.Швидка доставка є одним з найважливіших складових гарного настрою за вживанням улюбленої страви. суши Харьков і роли вживають протягом 2-6 годин після їх виготовлення.Перші заклади національної японської кухні стали з'являтися в 1980-х роках, знаходячи всю велику популярність до 90х років. Першим був ресторан «Сакура». Однак вони були дуже дорогими і не користувалися попитом у більшості yfctktyyz. Ці заклади були доступні тільки еліті країни.Суші і роли стали набувати популярності в середині двохтисячних років, коли стали з'являтися мережеві суші-бари. Одним з перших і найстаріших на сьогодні барів є «2 Палички».Самі незвичайні ролиПо всьому світу кухарі і власники ресторанів змагаються в майстерності виготовлення ролів. Роли в вигляді картин, стільникових телефонів і інших предметів сучасності традиційно викликають безліч захоплень у відвідувачів ресторанів і змагань кухарів. Тому, звичайно, наші цікаві факти про суші і ролах не можуть обійтися без красивих фото кулінарних шедеврів.


Найбільший ролл ...
... Був виготовлений в Єкатеринбурзі в 2009 році, склавши 2,521 м і 74 см і в серйозній мірі перевершив рекорд японських майстрів в м Маембаші (2,053 м). Звичайно, цей рекорд зайняв гідне місце в книзі рекордів Гіннеса. Взагалі важко вдуматися в цю цифру: 2 кілометри 521 метр і 74 сантиметри. Це в три рази вище найвищого в світі хмарочоса в Дубаї.

Японці винайшли безліч гаджетів, які полегшили життя людства. Нещодавно був запущений автомат по виготовленню ролів, щоб задовольнити дедалі зростаючі потреби населення в цій страві. Але те, що зроблено людиною, особливо якщо він професіонал своєї справи - кухар в ресторані або кафе не зрівняється жоден автомат.Відомо, що жителі східних країн не гребують вживати в їжу комах. Японці - не виняток. Серед безлічі начинок для ролів зустрічаються і хрусткі представники шестиногих і крилатих, а також повзають. До речі, в Росії такі начинки популярними, м'яко кажучи, не назвеш.Найдорожчі суші можна замовити на їх історичній батьківщині. Називаються вони «танцюючий окунь». Воно не випадково, адже апетитні кругляши ... рухаються на тарілці. Ні, всередині немає живих равликів і нічого їм подібного. Просто шматочки окуня обдало окропом і негайно подали до столу, тому вони і ворушаться ..


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net