Вход | Реєстрація

Холодильники: цікаві факти

22 березень 2017, 16:12
Володимир
автор:

холодильник з їжою


Холодильник на сьогоднішній день є центральним персонажем на будь-якій кухні, займаючи в порівнянні з іншою побутовою технікою значне місце. Кожен ранок, обід і вечір Ви і всі члени Вашої родини заглядаєте в цей прилад в пошуках їжі. Хто так не робить, той, можливо, хоче новий холодильник.


Ви з таких? Тоді марш на https://atlant.ua/store/holodilniki.
У багатьох сучасних людей навіть існує дурна звичка: зайшовши на кухню - треба обов'язково заглянути в холодильник, і, просто побачивши ще раз, що там всередині, просто закрити його. Холодильники бувають різних розмірів і брендів, наприклад Atlant, використовуються як для зберігання продуктів харчування в домашніх умовах, так і в магазинах, на складах, виробництві. Все частіше і частіше можна зустріти агрегати, які використовуючи схожу з продуктовим холодильником технологію - вони призначені для зберігання абсолютно неїстівних предметів і речовин. Наприклад, виробів з натурального хутра (для запобігання появи комах), для різних сумішей і матеріалів (збереження їх властивостей і свіжості) і багато іншого.


Повний холодильник - предмет гордості домогосподарки!Найбільшим холодильником вважається 27-кілометрова споруда поблизу Женеви. Цей величезний прилад побудувався для адронного коллайдера і є кріогенної магістральною лінією - він виконує функцію кордону.


Ви можете собі уявити, щоб холодильник працював від USB-порту? З розвитком науки не тільки це стає можливим. Одним їх недавніх винаходів став міні-холодильник розмірами всього 19,5х9х8 сантиметрів. Туди відмінним чином поміщається жерстяна баночка з напоєм, будь то пиво або газована вода.Існує навіть історія про те, як холодильник врятував життя кубинського лідера Фіделя Кастро. На нього було багато замахів, і під час одного з них, неудачливому агенту ЦРУ вдалося покласти таблетку з отрутою в коктейль, який повинен був випити Кастро. Але диво-машина радянського виробництва настільки добре виконала свою роботу, що таблетка замерзла, і не розчинившись в рідині. Так прославився холодильник «ЗІЛ».Відомі своїми особливостями угорські прилади під маркою «Лехел». Для того щоб на поверхню не виходило повітря, для запобігання появи льоду, дверцята морозильної камери знаходиться зверху самого пристрою. Виходить, що відкривати її слід не в сторону, а вгору. Таким чином, важкий холодне повітря не випливає назовні.І до цього дня вченими проводиться безліч досліджень, експериментів, в яких бере участь холодильник. Мікробіологами було виявлено, що саме цей прилад є найбруднішим в квартирі. Більше 10 млн. бактерій доводиться на кожен його квадратний сантиметр. Для порівняння, на підлогове покриття - 10 тис., На поверхні столу - 7 тис., на клавіатурі персонального комп'ютера - всього 500 бактерій.Дійсно, холодильник став незамінним приладом в житті кожної людини. І якщо раніше такий пристрій купувалося лише для виконання ним прямої функції - охолодження, то на сьогоднішній день він став ще й предметом декору, річчю, яку сміливо можна ставити на чільне місце.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net