Вход | Реєстрація

Цікаво про кондиціонери

21 березень 2017, 22:45
Володимир
автор:

кондиціонер та кіт


Кондиціонери сьогодні всюди. Вони допомагають змиритися зі спекою, але також таять в собі загрозу. Цікаво, що хоча це слово стало звичним для нас не так давно, перші кондиціонери були винайдені ще тисячі років тому.


Перший в світі кондиціонерНайперший в світі кондиціонер був встановлений в Нью-Йорку в 1902 році. Цю унікальну холодильну машину винайшов американець Уїлліс Керріер. Кондиціонер використовувався в друкарні для боротьби з вологістю.
Кондиціонер в автобусіПерший автомобільний кондиціонер був встановлений в 1936 році. Кондиціонер був встановлений не в автомобілі преміум класу, а в звичайному рейсовому автобусі на маршруті Дамаск - Багдад, найжаркішому автобусному маршруті того часу.Поява кондиціонерів в СРСРУ радянських квартирах перші кондиціонери з'явилися лише в 70-х роках. Виробляв ці системи кондиціонування Бакинський завод за ліцензією японської компанії Hitachi. Кондиціонери були предметом великої гордості.технології Daikin

кондиціонер

Компанія Daikin вперше розробила технологію синтезу фреону ще в 1924 році, їй належать безліч відкриттів, пов'язаних з впровадженням фреонових технологій в усі види кліматичних систем.першопроходець кондиціонуванняПершопрохідцем кондиціонування була компанія Carrier, яка і донині випускає спліт - системи, центральні кондиціонери, мобільні кондиціонери та інше холодильне обладнання.Перший кондиціонер в будинкуПерший кондиціонер в будинку з'явився в США в 1914 році. Вілліс Керріер встановив його в Міннеаполісі, штат Міннесота, через цілих 12 років, після того, як кондиціонери з'явилися на промислових підприємствах.Батьквщина кондиціонерівБатьківщиною кондиціонерів справедливо можна вважати США початку XX століття. Тут був встановлений перший домашній кондиціонер, вперше був змонтований кондиціонер на підприємстві, кондиціонер був встановлений в перше авто.


паккардПо матеріалам: kondicioneri.odessa.ua/


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net