Вход | Реєстрація

Букмекерська контора 888.ру (23БЕТ.РУ)

11 березень 2017, 16:02
Володимир
автор:

888.ру


888.ру - є комерційним позначенням, повне найменування організації - ТОВ «23БЕТ.РУ» Це один з тих героїчних букмекерів, який вирішив надавати свої послуги відповідно до законодавства Російської Федерації. Не варто плутати цю букмекерську контору з найбільшим спортивним, гральним та покер-холдингом 888 Holdings, який дислокується в Гібралтарі.


З ким має зв'язок букмекерська контора 888.ru, так це з відомим лотерейним оператором «Столото», який контролює всю сферу в країні. Складно сказати, чому власники не придумали назву, не задіяну в гральній сфері. Втім, гравців більше цікавить не це питання, а як воно, грати під крилом ФНС. Ліцензія ФНС РФ №23 оформлена відповідно на ТОВ «23БЕТ.РУ», з 20 червня 2016 року компанія стала офіційним членом СРО тоталізаторів.


Букмекерська контора почала функціонувати і приймати інтерактивні ставки тільки в червні 2016 року, тому залишається невідомою для більшості бетторів. Сам сайт 888.ру представлений в англомовній та російськомовній версіях. Крім спортивних ставок букмекер також пропонує події кіберспорту. Програмне забезпечення було створено відомим розробником BetConstruct. Якщо говорити про функціональне наповнення веб-ресурсу, то питань тут виникає чимало. Розділ статистики поки ще повністю недопрацьований, і обов'язково повинен бути вдосконалений. Те ж саме стосується також і мобільної версії сайту. Поки що доступною є версія для мобільних пристроїв на Android. А ось користувачі інших операційних систем не можуть користуватися послугами сайту букмекера. Втім, «Андроїдна» версія у клієнтів викликає певні нарікання через нестабільну роботу.На сайті букмекерської контори є онлайн-трансляції, але перші місяці роботи показали, що їх кількість мізерна. Єдиний плюс в цій ситуації - за допомогою фільтрів можна створити список тільки для тих поєдинків, в яких є онлайн-трансляція. Але ложка дьогтю полягає в тому, що дивитися їх можуть лише користувачі, в яких на рахунку є якісь кошти.


По матеріалам https://bukmekerskiekontory24.ru/888ru/


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net