Вход | Реєстрація

Зарабіток на ForumOk

06 березень 2017, 21:51
Володимир
автор:

Forumok.com- кращий сервіс для заробітку на соціальних мережах, що пропонує заробіток в найпередовіших з них на поточний момент, включаючи: в контакті, жж, "мій світ", "однокласники", twitter, youtube, різні форуми і інші. Настійно рекомендую почати працювати в цій сфері саме на цьому сервісі.


Величезна кількість завдань і виконавців завдань, низька мінімалка на висновок (200 WMR), вигідна реферальная система роблять його привабливим як для виконавців, так і для рекламодавців.На сьогоднішній день на ForumOk виконано вже понад 1 мільйон завдань.До основних переваг відносяться: • Мінімальна сума для виведення - всього 200 рублів;
 • Можливість заробляти на всіх соціальних мережах і форумах;
 • Просунута партнерська програма - ви отримуєте до 30%, від доходу, принесеним запрошеними вами користувачами; Реферальная система має три рівні;
 • Для власників власного форуму можлива виплата 10% з вартості всіх замовлень, розміщених на вашому форумі.    
 • Як заробляти на ForumOk
 • Щоб почати працювати на ФорумОк вам необхідно:

  • Зареєструватися на сервісі - це недовго, займе всього-лише пару хвилин, для цього можете перейти за посиланням: реєстрація на ForumOk .
  • Після реєстрації і входу в свій особистий кабінет, вам необхідно прив'язати до сервісу, наявні у вас, акаунти соціальних мереж для подальшої работи.Для цього в меню зліва вибираєте: "Виконавець", в меню, що розкрилося вибираєте будь-яку з соціальних мереж і клацаєте по ній мишею. 


  • У меню, що розкрилося вибираєте "Мої акаунти" і переходите на панель акаунтів. 


  • Щоб прив'язати аккаунт вам необхідно натиснути " Додати обліковий запис" і ввести свої ідентифікаційні дані відповідної мережі. Дотримуйтесь інструкцій. Аналогічно прив'язуйте акаунти інших соц. мереж. Не бійтеся - ваші паролі ніхто не вкраде.
  • Після прив'язки акаунтів можна сміливо переходити до виконання завдань. Для цього в меню зліва потрібно натиснути на "Пошук замовлень" під потрібної вам соціальною мережею, як це показано на малюнку. Далі ви побачите список завдань, натискаєте на завдання, і, якщо ваш акаунт відповідає вимогам рекламодавця - можете виконувати його.    

   Дуже важливо, щоб прив'язувати акаунти були справжніми. Якщо говорити про У контакті , то бажано, щоб у вас було не менше 100 друзів, позначені родичі, місця навчання або роботи, додані фотографії та інше. Чим якісніше і повноцінніше ваш аккаунт - тим більше дорогих завдань будуть вам підходити. Так що, набирайте друзів, дивіться розділ " Можливо ви знайомі" в контакті і додавайте всіх підряд.

   За великим рахунком, ніхто не дізнається якщо у вас фейковий аккаунт, створений окремо від основного, спеціально для заробітку. Якщо вже ви так робите - то робіть такий аккаунт якісним. Але взагалі подібна тактика не преветствуется адміністраторами подібних проектів.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net