Вход | Реєстрація

6 найцікавіших фактів про Уолта Діснея і його мультфільмах

03 березень 2017, 19:16
Володимир
автор:

5 грудня 1901 року народився Уолтер Елайас Дісней, відомий всьому світу легендарний художник-мультиплікатор і засновник мультимедійної імперії. Ми вирішили пригадати найцікавіші факти про Діснея і його мультфільмах.


Уолт Дісней

1. Валл-І назвали на честь Уолта Діснея

Мультфільм «Валл-І» можна назвати однією з найчарівніших коли-небудь створених історій про любов (і однією з найбільш депресивних, до речі). Головний герой мультфільма - Валл-І, чарівний маленький робот, що прибирає сміття на покинутій планеті, раніше відомої як Земля. Люди були змушені покинути планету через забруднення, а під час дії мультфільму стали занадто ледачими і товстими, щоб повернутися на планету знову. Валл-І названий на честь засновника кінокомпанії «Уолт Дісней Пікчерс» Уолтера Еліаса Діснея. В англійській транскрипції це добре помітно: Wall-E і Walter Elias Disney.

2. Щоб стати членом «Клубу 33» в Діснейленді потрібно чекати своєї черги 14 років


«Клуб 33» - це приватний клуб, розташований в парку Діснейленд в Новому Орлеані (США). Хоча Діснейленд має повну ліцензію на продаж алкогольних напоїв, «Клуб 33» - це єдине місце в парках Діснейленду, де гостям дійсно пропонують алкоголь.Навряд чи ви коли-небудь зможете потрапити в «Клуб 33», це легендарне місце - один з найбільш закритих закладів в світі. Ось історія його походження.

Концепція парку розваг Діснейленд була дуже оригінальною ідеєю на момент його створення, однак для будівництва було потрібно серйозне фінансування. Уолт Дісней звернувся до інвесторів з числа великих корпорацій і запропонував їм можливість розміщення реклами на території парку. Дісней розумів, що йому потрібно місце, яке може забезпечити прекрасну кухню і розваги, де б його важливі гості і партнери могли відпочити від шуму і суєти парку. Таким чином народилася ідея «Клубу 33». Але Уолт помер до завершення будівництва клуба, залишивши його без імені. При першому відкритті клубу його членами були обрані основні спонсори Діснейленду. Їх було 33, серед них «Кодак», «Кока-кола», «Банк оф Америка», «Дженерал Електрик» та інші великі корпорації. Погодьтеся, навряд чи представники таких компаній стали проводити час в Діснейленді, катаючись на американських гірках. Число членів клубу дало йому назву.Хоча спочатку «Клуб 33» був призначений виключно для корпоративних партнерів і інших високопоставлених осіб галузі, в нього все ж можна вступити. З 2010 року існує список претендентів на членство в клубі, яким доведеться чекати своєї черги ще цілих 14 років (так як кількість членів клубу не може бути більше 487)! Бажаючі потрапити в це елітне співтовариство повинні заплатити вступний внесок в розмірі 27 500 (якщо вони представляють корпорації) або $ 10 450 (для фізичних осіб). Крім того, вони платять щорічні внески в розмірі близько $ 6100 або $ 3275, відповідно.

3. З відкриття Діснейленду в 1955-му році його співробітникам було заборонено носити бороди

Уолт Дісней компані


«Ніяких довгого волосся, вусів і борід! Ми не можемо допустити, щоб кому-небудь із засновників Діснейленд-парку продав баночку коли брудний нечесаним хіпі! »- Неодноразово повторював сам Уолт Дісней, якого ніхто і ніколи не бачив без вусів. Заборона була настільки суворою, що тільки в 2000-му році її вперше переглянули, дозволивши працівникам парку носити доглянуті невеликі вуса.Так що в Діснейленді відбулася справжня революція: співробітникам, нарешті, дозволили носити і вуса і бороду ... проте, дотримуючись все ж рекомендації від керівництва парку щодо довжини і форми борід.

4. Бандити Брати Гавс з «Качині історії» дійсно існували


Персонажі Братів і Матусі Гавс з «Качині історії» Уолта Діснея списані з реально існуючого в 1930-і роки бандитського угруповання.«Баркер-Карпіс Gang», очолюваної матусеб Баркер. «Баркер-Карпіс Gang» була однією з найбільш зухвалих злочинних угруповань свого часу - на їхньому рахунку було безліч пограбувань банків, вбивств і викрадень. Банда і її члени стали прототипами для безлічі гангстерських фільмів і книг, наприклад, фільм «Джонні Д» з Д. Деппом в головній ролі розповідає про одного з членів «Баркер-Карпіс Gang», Джонні Діллінджера.

5. У 1946-му році студія Уолта Діснея випустила мультфільм «Історія менструації»

Анімаційний фільм «Історія менструації» був випущений в 1946 році за підтримки компанії Kotex, виробника гігієнічних товарів для жінок. На лекціях з ведення здорового способу життя його подивилося більш 105 мільйонів американських школярів. Що до змісту, то все начебто дуже виразно й анатомічно - Гінеколог Мейсон хон, який працював науковим консультантом на проекті, наполіг на тому, щоб чималий упор в ролику був зроблений на біологічність і природність процесів, що відбуваються. Вважається, що цей анімаційний ролик є першим показаним широкому загалу фільмом, що містить слово «вагіна».

6. Алісса Мілано є прототипом діснєєвськой «Русалочки»


«Русалочка» - один з найвідоміших мультфільмів кіностудії Уолта Діснея. У мультфільмі є безліч яскравих персонажів - головна героїня русалочка Аріель, її друзі, принц і зла відьма Урсула, з чиєю допомогою у Аріель з'являються ноги.Для того, щоб створити стільки неповторних персонажів, аніматори і сценаристи черпали натхнення в популярних на той момент образах масової культури. Наприклад, Аріель була буквально змальована з персонажа 11-річної Аліси Мілано, яка в той час знімалася в серіалі «Хто в домі господар?» - Саманти Мікеллі. Крім схожої зовнішності і характерного чубчика, Русалочка перейняла також деякі особливості і манеру поведінки у героїні Мілано. 


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net