Вход | Реєстрація

Найбільші країни світу

03 березень 2017, 19:11
Володимир
автор:

Ми вирішили скласти свій рейтинг і визначити найбільші країни за площею. У десятку самих-самих входять країни різних континентів.


П'ять країн розташовані на американському континенті, чотири держави знаходяться в Євразії, і одна - в Африці. Найбільш поширена мова спілкування в деяких з цих держав - англійська. Його використовують в Сполучених штатах, Канаді, Австралії та Індії. У нашій країні і Казахстані використовують російську мову.
10 місце:
Алжир - держава в Північній Африці площею 2 381 740 км?. Алжир - найбільша за площею країна Африки.
карта Алжиру

9 місце: Казахстан - держава площею 2 724 902 км?, що розташована в центрі Євразії, велика частина якого відноситься до Азії, а менша - до Європи. Казахстан - четверта за площею країна Азії.

карта Казахстану

8 місце: Аргентина - держава в Південній Америці площею 2 766 890 км?. Аргентина - друга за територією країна в Південній Америці. Аргентина претендує на частину території Антарктиди, але в загальну територію країни вона не включається, тому що за міжнародними нормами Антарктида є нейтральною територією.
Аргентина

7 місце: Індія - держава в Південній Азії площею 3 287 263 км?. Індія - третя за територією країна в Азії.


6 місце: Австралія - держава в Південній півкулі, що займає материк Австралія, острів Тасманія і кілька інших островів Індійського і Тихого океанів. Площа Австралії 7 692 024 км?.
карта Австралії


5 місце: Бразилія - держава в Південній Америці площею 8 514 877 км?. Бразилія - найбільша за площею країна Південної Америки.
Карта Бразилії


4 місце: Сполучені Штати Америки - друга за територією держава в Північній Америці. Можна зустріти різні дані по площі США. Всесвітня книга фактів ЦРУ називає цифру 9 826 675 км?, що виводить США на третє місце по территори серед країн світу, але дані ЦРУ враховують площу територіальних вод (5,6 км від узбережжя). Британська енциклопедія вказує площу США без урахування територіальних і прибережних вод - 9 526 468 км?. Таким чином, США все ж менше Китаю по площі.
карта США


3 місце: Китай - держава в Східній Азії площею 9 598 077 км? (з урахуванням Гонконгу і Макао). Китай - друга за територією країна в Азії.
Карта Китаю


2 місце: Канада - найбільша за територією держава в Північній Америці площею 9 984 670 км?.
Канада - найбільша країна Північної Америки


Найбільша за територією країна світу - Росія , її площа на 2014 рік становить 17 100 000 км?. Росія знаходиться одночасно в Європі та в Азії. Площа європейської частини Росії близько 3,986 млн. Км?, що набагато більше, ніж площа будь-якої європейської країни. Європейська частина Росії становить близько 40% території всієї Європи. В Азії знаходиться 77% території Росії, азіатська частина Росії має площу 13,1 млн. Км?, що також більше площі будь-азіатської країни. Таким чином, Росія є найбільшою за площею країною як Європи, так і Азії.карта Росії

По матеріалам http://spokki.net/najbilshi-krayiny-svitu/


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net