Вход | Реєстрація

Що таке Тирео Саппорт (Thyreo Support)

26 лютий 2017, 14:27
Володимир
автор:

Тирео Саппорт (Thyreo Support)


Це натуральний продукт на основі комплексу водоростей. Містить органічно пов'язаний йод і заповнює його недолік в організмі. Завдяки колоїдної формі ця фітоформула ефективно засвоюється (до 98%).


Відмінні риси Тирео Саппорт1. Комплексне засіб для підтримки функцій щитовидної залози і поліпшення її регулюючого впливу на всі види обміну речовин і на стан організму.2. Ефективний при корекції захворювань, пов'язаних з порушенням функції щитовидної залози (в тому числі, гормональних захворювань жіночої статевої сфери - міом і мастопатій).3. Природно і фізіологічні виправляє приховані порушення роботи щитовидної залози (покращує розумову діяльність, підвищує фізичну активність, усуває слабкість і нездужання).4. Це натуральний природний продукт на основі комплексу водоростей. Він містить органічно зв'язаний йод і заповнює його недолік в організмі. Органічний йод в цій формулі - це йод, що входить до складу дійодамінокіслот, в поєднанні з мікро- і макроелементами, органічно пов'язаними з амінокислотами і білками. Інакше кажучи, цей йод - просто один з елементів їжі, що забезпечує його легке і фізіологічне засвоєння, на відміну від неорганічних солей. Співвідношення компонентів комплексу збалансовано самою природою.5. Містить точне дозування йоду і при цьому є натуральним продуктом.6. Органічний комплекс йоду не руйнується при тривалому зберіганні і довго зберігає свої властивості, на відміну від неорганічних солей.7. Це поєднання органічного йоду з поживними речовинами служить безпечної підтримкою щитовидної залози і надає більш виражене коригуючий вплив на неї, ніж препарати, що містять виключно йод.8. Випускається на FDA-ліцензованої фабриці відповідно до найбільш суворим фармакопейним стандартом cGMP.9. У складі продукту використовуються тільки строго стандартизовані екстракти з точним вмістом біологічно активних речовин.

Тирео Саппорт (Thyreo Support)

10. Випускається у вигляді колоїдного розчину, що обумовлює його високу засвоюваність (до 98% біологічно активних інгредієнтів надходить до клітин організму).А вот такой, тут, здесь можна подивитись чи купити.11. Чи безпечний для організму, не містить шкідливих і токсичних домішок, генномодифікованих і наномодіфіцірованних інгредієнтів. Всі інгредієнти підібрані відповідно до результатів новітніх досліджень, взаємно підсилюють і доповнюють ефекти один одного.
Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net