Вход | Реєстрація

КРОВЕЛЬНИЙ Сланець - ВИБІР КОРОЛІВ!

25 лютий 2017, 18:42
Володимир
автор:

КРОВЕЛЬНИЙ Сланець


Таке престижне покриття як покрівельний сланець Київ існує в природі давно. З давніх-давен, сланець вважали одним з найблагородніших і надійних матеріалів для будинків і, тому, дорогим. У чому ж причина багатовікової популярності такої покрівлі?


Розглянемо переваги сланцевої покрівліСланець - модний і елітний покрівельний матеріал. Виглядає він просто по-королівськи. Самі розкішні палаци, вілли і особняки Європи покриті сланцем! Причому служать такі покрівлі довгі роки.Дивовижне поєднання вишуканості, затишку і надійності будинку - це кровля из сланца Київ, натуральний і затребуваний природний шифер. Дозволити її собі може не кожен. Таку покрівлю можна порівняти з антикварними вишуканої річчю, або раритетної машиною - дорого, престижно, надійно. Компанія «Golden Copper» вже багато років є лідером серед імпортерів покрівельних і фасадних матеріалів Європи, таких як британський сланець WelshSlate а також сланець SAMACA. У нас працюють професіонали не тільки з України, а й зарубіжжя.

Сланець на фасад - обличчя Вашого будинкуКращий вибір оздоблення будинку - це сланець на фасад Київ. Таке «обличчя» будівлі сподобається кожному Вашому гостю і відвідувачеві. Багатий самородний колір, дивовижна структура матеріалу і його безпеку, не залишить байдужим жодного завзятого критика. Серед сусідських будинків, Ваш буде виглядати вишуканим і унікальним. З огляду на перераховані вище характеристики, можна з упевненістю сказати, що сланець з фасадів Київ прослужить багато десятиліть, а то й століття, вірою і правдою своєму господареві.
Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net