Вход | Реєстрація

Якщо Ви хочете купити кинджал в СПб

14 лютий 2017, 20:02
Володимир
автор:

кинджал


 Обов'язково загляньте в магазин Дари батьківщини. У нас представлені дійсно ексклюзивні і добротні вироби, здатні прикрасити домашню колекцію і стати переданими з покоління в покоління реліквіями. Якісні матеріали, складна обробка, опрацювання найдрібніших деталей - все це робить холодну зброю справжнім витвором мистецтв.


КУПИТИ КИНДЖАЛ У СПБ - ДЛЯ ЧОГО?Мужня і красива традиція дарувати представникам сильної половини людства (а іноді і жінкам) холодна зброя має довгу історію. Кинджали підносили царям і знатним вельможам, козачим отаманам і генералам. Тому презент, особливо в якісному виконанні, має відтінок елітарності і аристократичності. До того ж, це наочне визнання сили і мужності обдаровуваного.Сьогодні восточный кинжал купить в подарок можна для:людини, що має відношення до військової справи;
мисливця;
керівника;
партнера по бізнесу;
щасливого батька, у якого народився син (дарувати козацький кинджал - давня традиція).Кинджал - бажаний подарунок для будь-якого чоловіка взагалі. Підношення у вигляді уособлення сили духу і благородства додає впевненості і тішить самолюбство. Це істинно чоловічий подарунок, актуальний до будь-якого свята - ювілей, 23 лютого, професійне свято, вступ на посаду, висновок вигідною доленосною угоди і т.д.НАШ АСОРТИМЕНТ: ЕКСКЛЮЗИВНІ кинджали, ЦІНИ ЯКИХ РОЗРАХОВАНІ НА РІЗНИЙ ГАМАНЕЦЬУ магазині Дари вітчизни представлені добротні кинджали. Ціни на ексклюзивні вироби такої якості не можуть бути занадто низькими, тим не менш, тут можна знайти і щодо бюджетні варіанти. При виготовленні цього холодної зброї використані дорогі довговічні матеріали: Дамаська сталь, нікель, латунь, золото, шкіра, цінні породи дерева. Такі речі цілком можуть стати частиною сімейного добробуту і передається з покоління в покоління реліквією.Дизайн кинджалів з асортименту робить їх творами мистецтва. Зовнішній вигляд зброї повторює прототипи: тут є витончені посипані каменями східна зброя, потужні і багаті європейські даги, елегантні стилети, колоритні кавказькі кинджали і т.д. Відблиски холодні сталеві леза окремих екземплярів зігнуті, деякі клинки прикрашені орнаментом. При бажанні на цю частину виробу можна нанести гравіювання - наприклад, ініціали обдаровуваного.У комплекті з усіма кинджалами йдуть розкішні піхви. Їх декорування приділяється особлива увага - художня гравірування, інкрустація фіанітами, накладні елементи, ланцюги і т.д. Деякі кинджали укомплектовані розкішної подарунковій упаковкою.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net