Вход | Реєстрація

Вартість ж / д квитків в Україні

31 січень 2017, 21:40
Володимир
автор:

Щоб надати можливість купити квиток на поїзд для всіх верств населення, надаються різні варіанти поїздів, які відрізняються один від одного за рівнем комфорту, обслуговування і швидкості пересування.


Вартість ж / д квитків в Україні визначається Укрзалізницею відповідно до фінансових витратами на облаштування мережі і послугами, які надаються. Введення гнучкої тарифікації передбачає зміну ціни залежно від дня відправлення поїзда. Кожному дню тижня присвоєно коефіцієнт індексації, це ж торкнулося і місяців.Цілком логічно, що від самого поїзда і вагона також залежить ціна. Чим швидше поїзд і комфортніше вагон, тим дорожче коштує квиток.Також вартість ж / д квитків в Україні зумовлена не тільки днем тижня і об'єктом оплати, а й від самого пасажира. Так, можна виділити:· Повну вартість
· Пільгова вартістьПовна вартість повинна бути заплачена людиною, якщо він не має ніяких знижок і привілеїв. Тобто, він купує квиток на стандартних умовах. Позначка про тип вказується в проїзному документі.Пільгові ціни в Україні поширюються на двадцять шість категорій. Детально про те, хто в них входить, можна прочитати на сайті Української залізниці. Певна група має право на знижку у відповідному розмірі або безкоштовний проїзд. Однак це поширюється не на всі поїзди і не на всі напрямки. У деяких випадках знижка надається тільки один раз або кілька разів протягом одного календарного року.Крім того, вартість ж / д квитків в Україні для школярів і студентів відрізняється від звичайної. При пред'явленні свідоцтва про народження або студентського квитка відповідно можна отримати знижку.Дитячі билеты купить на поезд  навіть в онлайн режимі. Документи, що підтверджують вік дитини пред'являються вже при посадці. При покупці необхідно тільки заповнити потрібні поля.Якщо квиток купувати через інтернет, в його вартість буде входить і комісія за послуги сервісу.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net