Вход | Реєстрація

Цікаві факти про двері

31 січень 2017, 20:48
Володимир
автор:


У вирі повсякденних справ ми перестаємо замислюватися про суть деяких процесів і явищ, не помічаємо предметів повсякденного використання. Адже кожна річ в нашому будинку, будь то стілець або дзеркало, має свою історію і зберігає цікаві факти. Існує безліч марновірств, так чи інакше стосуючихся дверей. Ось найцікавіші з них.


На припиненні часових межКожен з нас потрапляв у ситуацію, коли, прийшовши в кімнату з іншого приміщення, ніяк не міг згадати, навіщо прийшов. Кажуть, що причина цього - припинення дверних прорізів, які для нашого мозку грають роль кордонів подій. Експериментальним чином було доведено, що людині легше впоратися із завданням, якщо вона знаходиться в межах одного приміщення, ніж коли мета розташована в іншій кімнаті. І тут немає різниці, який зодчий двері ці зробив.Прикмети і забобониРаніше на Русі вважали, що якщо в будинку почали скрипіти двері, то значить, гряде нещастя. Сучасні люди не вірять в такі прикмети, проте не погодитися з тим, що постійний скрип в будинку може викликати підвищену нервозність, розлад, поганий настрій і, як наслідок, сварку.Чому жінка заходить в двері першої?Сьогодні пропускати даму вперед, притримуючи двері, - ознака доброго виховання. А знаєте, звідки пішла ця традиція? Виявляється, за часів, коли люди жили в печерах, чоловік пропускав жінку першої для того, щоб перевірити безпеку житла.

Найбільші і найважчі двері в світіНайвища двері в світі має висоту 140 метрів. Такі значні розміри конструкції пояснюються технічними потребами охороняється будови - цеху космічних кораблів, що знаходиться в Америці. Найважча і товста двері в Національній лабораторії Каліфорнії. Її товщина складає 2,43 метра, а вага досягає 321,4 тонни. У приміщенні за нею зберігаються лазерні мішені.


Двері, яка закривається швидше за всіх
Можна з упевненістю стверджувати, що на зовнішній вигляд і характеристики сучасних дверних конструкцій безпосередній вплив надає специфіка приміщення. Якщо необхідно встановити двері в лабораторію, де проводяться досліди з вибуховими речовинами, то вона повинна практично миттєво закриватися. Часовий інтервал не повинен перевищувати 0,032 секунди.

Двері, яку не можна зламатиЦе справжня знахідка для тих, кого хвилює власна безпека. У Колумбії виготовили дверну конструкцію, яка не боїться ні куль, ні вибухів, ні вогню, ні металорізального інструменту. Вона обладнана 10 замками і біометричної системою відкривання, що перевіряє гостей не тільки за відбитками пальця, але і по крові. Останній тест дозволяє зрозуміти, чи не відрубаний чи випадково палець. Єдиний недолік використання такого захисту - вхід в будинок може затягнутися на півгодини.Найкрасивіші і найстрашніші двері

У Ісаакієвському соборі зодчий двері створив, які вражають своєю величчю. Крім вражаючих розмірів конструкція ще й прикрашені скульптурами неперевершеної краси.

Найжахливішої вважається двері собору Св. Ніколаса. Отже, здавалося б самі звичні речі в будинку можу дивувати.


По матеріалам eco-fasad.com.ua/produkciya/aluminievie-okna-i-dveri


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net