Вход | Реєстрація

Самі незвичайні та креативні ремені

11 січень 2017, 19:35
Володимир
автор:

ремені


Ремінь - ідеальний аксесуар для додання останнього штриха образу, підкреслити фігуру або зробити яскравий акцент. І ми добиваємося цих ефектів, а не підтримуємо свої джинси або плаття.А раніше, в стародавні часи, ремені використовувалися для вирішення спеціальних завдань. Наприклад, лицарі своїми ременями захищали ділянки тіла. Також на ремені пристібали зброю, мішечки з грошима, ключі.


Трохи пізніше в європейських країнах з'явилися потужні жіночі золоті пояси, які були прикрашені дорогоцінними каменями і намистинами. Їх носили аристократки, а у домогосподарок до ременів кріпилися шнури. Чоловічі пояса в той час були вузькими і з маленькими пряжками.


У XVII столітті чоловіки підперізувалися шарфом, а жінки - стрічками. В кінці XIX століття жіночі пояса прикрашалися стеклярусом, бісером, ланцюжками з підвісками і були різноманітними по ширині. Після першої світової війни носили звичайні шкіряні ремені. І зараз ми продовжуємо їх носити. Але ж, звичайні ремені якось вже набридли, і деяким з нас хочеться якихось сміливих рішень.

Тому пропоную вам сьогодні огляд найбільш незвичайних і креативних ременів, які пожвавлять будь-який, навіть самий нудний наряд ..."Руки скелета"

Руки скелета

Хочу почати свій огляд саме з цього незвичайного забавного ременя. Дуже вже мені він сподобався. Адже які міцні металеві обійми! Особливо здорово б виглядали "руки скелета", якби вони світилися в темряві. А вам цей ремінь сподобався?


"Корсет"

ремінь корсет

Цей стильний корсет я впевнений, сподобається. Це щось середнє між корсетом, звичайним ременем і поясом вірності. Але особисто мені здається, він вірність не зберігає! 
Ремінь з джойстиком


ремінь з джостиком

Має великий попит. А випускає його компанія NESBuckle. Спереду на ремені прироблений справжній джойстик від старих ігрових приставок.Ремені Арт-об'єкт

арт ремені

Брати Лосьмінскі зруйнували думку про нудні і нетривкі ремені. Їхня нова колекція складається з авторських ременів і кожен з них є самостійним арт-об'єкт. Думаю, такий ремінь буде відмінним подарунком для чоловіка.ремінь "шинний"Цей незвичайний пояс зроблений зі старої шини велосипеда.ремінь касетний

Ремень кассетный

Для тих, хто любив час, коли музика писалася на касети і слухали з них же.
"Відкривачка"

Відкривачка

І чого тільки люди не придумають! Такий функціональний ремінь в першу чергу сподобається любителям пива. А ще він буде не замінною річчю для відкривання мінеральної води.


Ремінь з шини від велосипеда

Ремень из шины от велосипеда

Прикольний ремінь підійде тим, хто любить у вільний час покататися на двоколісному улюбленця, так як він зроблений з велосипедної покришки.
Висока якість шкіри, різноманітність по стилю і колірній гамі - такий сьогодні мужской кожаный ремень Ltb . Варіанти в вінтажному стилі, з перфорацією, класичні моделі шкіряного ременя далі в добірці з поточної колекції 2017 бренду LTB.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net