Вход | Реєстрація

Цікаві факти про кросівки

11 січень 2017, 19:08
Володимир
автор:

кросівки


Ми пропонує вашій увазі невелику добірку цікавих фактів про саме, напевно, популярне взуття в світі, що має пристрасних фанатів буквально всюди - про кросівки.


1. Назва снікерси походить від слова «sneak», що в перекладі означає «крадькома». Кросівки були названі так, тому що стали першим взуттям, в яких можна було переміщатися практично безшумно.


майкл джордан

2. Майкл Джордан хотів підписати контракт з компанією Adidas, Nike а не. Він навіть говорив своєму агенту, що якщо Адідас запропонують співпрацю, він відразу ж погодиться. Але вони так і не запропонували. В результаті з'явилися кросівки Nike Air Jordan.

мастер обув

3. Перший проданий бренд кросівок - кеди марки Keds, які з'явилися слідом за «конверсами» в 1915 році.4. Білл Бауерман, співзасновник компанії Nike, одного разу зіпсував вафельниці дружини. Він використовував їх, щоб зробити новий дизайн підошви для кросівок.


логотип найка

5. Дизайнер, який створив логотип компанії Nike, отримав за нього всього 35 доларів США. Зараз розробка логотипу бренду може обійтися компанії в 100 і більше тисяч доларів.6. Найбільша колекція кросівок Converse знаходиться у Флориді США. Вчителька Пенні голд Потратила 15 років і 15 тисяч доларів, щоб зібрати її. У колекції - 733 пари Converse All Stars.

7. Неймовірно, але в 1990 році компанія Nike «втопила» 80.000 пар своїх кросівок. Контейнери впали в Тихий океан з корабля і до сих пір знаходяться там.


Nike Air Force I

8. Модель кросівок Nike Air Force I є однією з найбільш продаваних у світі парою взуття. Дивно, але вони ніколи не рекламувалися.9. Продавці спортивного взуття заробили в 2015 році понад 30 мільйонів доларів в Росії.


Леброн Джеймсом

10. Компанія Reebok майже підписала контракт з відомим баскетболістом Леброном Джеймсом на 75 мільйонів доларів, проте вони не змогли зробити це. Компанія Nike запропонувала контракт в 90 млн доларів і Леброн вибрав Nike.По матеріалам: http://most-expensive-world.com/most-expensive-jordans.html


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net