Вход | Реєстрація

Цікаві факти з історії

11 листопад 2016, 00:36
Володимир
автор:

історичні факти


Історичні факти, що містить по справжньому цікаві факти, які розповідають про життя простих людей і відомих історичних особистостей, що існували традиції в ті далекі часи.

- Наприклад, в стародавні часи у Вавилоні з горе - лікарем розбиралися цілком простим і зрозумілим методом. У разі якщо від рук такого лікаря гинув пацієнт, доктору відрубували обидві руки, щоб надалі іншим не кортіло. Жорстоко? Можливо, але вважаю, цю традицію варто було б повернути і в наші дні.- Ще один цікавий факт, в стародавні часи, коли в Монголії правил Великий Чингісхан, людину справившу малу нужду в воду страчали, вся справа в тому, що в ті часи в монгольських пустелях цілюща волога була безцінна, а за її псування винуватцю покладалася смерть.- За часів жорстокої інквізиції в швейцарському містечку Базелі, був живцем спалений злий колдун- півень. Свята інквізиція звинуватила його в чаклунстві після того як бідна птиця знесла яйце.


- Три століття тому за звинуваченням у чаклунстві у Франції була повішена корова.

- А ось в місті Вашингтоні в тюремних катівнях відбував свій восьмирічний термін пес за спробу укушених, напевно, потенційна жертва «шаріка" була знаменитістю, інакше, чим викликаний такий великий термін присуджений бідному тварині.- У 1540 році. В Іспанії була засуджена звичайна моль за псування цінного гобелена, вирок присудив комаха на увазі його провини до відсікання голови.

- Також до страти було засуджено ціла річка, що протікає по території Іраку. Ви будете здивовані, але вирок було виконано. Відомий Перський цар, переправляючись через цю річку, втратив свого улюбленого коня. Древній правитель був настільки розгніваний, що наказав прорити триста шістдесят каналів, в результаті вся вода була відведена від русла річки.- Не менш жорстока традиція була відносно недавно, приблизно в кінці 18 століття традиція, так наприклад, за гру на волинці або носіння традиційної шотландської одягу, спідниці шотландки покладалася страта.По матеріалам: http://www.liveinternet.ru/users/fox81/post402131954/


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net