Вход | Реєстрація

Продажі нових смартфонів Google Pixel стартують 20 жовтня

09 жовтень 2016, 19:50
Володимир
автор:


Поява нових гуглфонов чекали давно. Останній тиждень відзначилася величезною кількістю інформації про новий Google смартфоні, обговорювалися як основні характеристики, так і фірмові чохли компанії. Оскільки сам Google не має виробничих ліній, смартфон випускався спільно з НТС корпорацією.


У молодшій з Google Pixel моделей є 5-дюймовий екран AMOLED, з Full HD дозволом і Snapdragon 821 процесором (4 Гб оперативної пам'яті).У старшій версії Гугл смартфона від молодшої відрізняється тільки екран з 5.5-дюймовою діагоналлю і Quad HD дозволом (2560 на 1440). Якщо порівняти Google Pixel і iPhone 7 Plus то можна помітити переваги Pixel в дозволі при рівних диагоналях, 7 версія айфона має роздільну здатність 1920 на 1080. До випуску готується три версії Google Pixel: білого, чорного, синього кольору.Переваги Google Pixel на думку самих розробників такі:
- Голосовий асистент
- Хороша камера
- Є сховище
- Зв'язок з віртуальною реальністюКамера Google Pixel має дозвіл в 8 або 12 мегапікселів, в залежності від версії пристрою. Камеру вже протестували фахівці, після чого вона стала володаркою найвищих балів. Кожна версія буде випускатися з 128 Гб і 32 Гб.З використанням сховища, власники Google Pixel отримують всі можливості зберігати будь-яку кількість (безліміт) фото- і відео- матеріалів зберігши при цьому їх оригінальну якість.Задня панель смартфона має сканер відбитків пальців, як і в торішньому NexusАкумулятори мають показники потужності рівні 3.450 МАП / год і 2.770 МАП / год, залежно від моделі.


Смартфон також має швидку зарядку через USB Type C порт, а п'ятнадцятихвилинний зарядка дозволяє пристрою працювати близько 7 годин.Коробковий варіант Google Pixel буде працювати з новим Android Nougat 7.1 і отримає фірмову підтримку Google сервісів, в тому числі: Assistant, Allo і т.д.Що стосується вартості нового смартфона, то в Америці Pixel буде коштувати 650 дол., А Pixel XL - 770 дол.
Старт продажів нового Google пристрою запланований на 20.10.2016 р


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net