Вход | Реєстрація

Цікаві факти про воду

09 вересень 2016, 14:04
Володимир
автор:

вода


Вода - найпростіше і найпоширеніша речовина на планеті. Але разом з тим, вода таїть в собі безліч секретів. До цього дня, досліджуючи властивості води, вчені, знаходять нові цікаві факти про її властивості. Ми підготували для вас добірку найцікавіших фактів про воду.


Згідно даних ЮНЕСКО, у Фінляндії знаходиться найчистіша вода. Так само, згідно з даними ЮНЕСКО 1 млрд людей на нашій планеті не має доступу до безпечної води.Гаряча вода перетворюється в лід швидше холодної. На сьогоднішній день немає однозначної відповіді на питання, чому гаряча вода замерзає швидше холодної.Як відомо, згідно із законами фізики, вода переходить в твердий стан (замерзає) при 0 градусів за Цельсієм, а при 100 градусах за Цельсієм в газоподібний (закипає). Але якщо взяти абсолютно чисту воду - без домішок, то точка замерзання у такої води буде значно нижче, ніж у звичайної води.Більшість з нас знає, що у води є 3 стани: твердий, рідкий та газоподібний. А вчені виділяють 5 різних станів в рідкому вигляді води і 14 станів в замерзлому.При температурі -120 градусів за Цельсієм вода стає в'язкою і тягучою, а ось якщо опустити температуру нижче -135 градусів вода перейде в стан твердої речовини, в якій відсутня кристалічна структура, як у скла.На планеті вода це основа життя. Всі живі істоти та рослини складаються з води: тварини - на 75%, риби - на 75%, медузи - на 99%, картопля - на 76%, яблука - на 85%, помідори - на 90%, огірки - на 95% , кавуни - на 96%. Наш організм цьому факту не виняток. 86% води міститься в тілі у новонароджених і до 50% у людей в літньому віці.Вода є не тільки основою життя, але може життя і віднімати. 85% всіх хвороб передається за допомогою води. Щороку, 25 млн. чоловік на нашій планеті вмирає від цих захворювань.
У мантії Землі кількість води в 10 раз більше, ніж всієї води в Світовому океані.Майже вся наявна на Землі вода для пиття не придатна. Для пиття придатно лише 3% води від загальної її кількості. Але слід зазначити той факт, що більша частина цих 3% недоступна, так як міститься в льодовиках.З допомогою води досить ефективно можна боротися із зайвою вагою. Якщо замість всіх напоїв які ми п'ємо, почати пити тільки воду, то можна знизити загальну калорійність нашого раціону.Вченими доведено той факт, що вода допомагає значно знизити імовірність серцевого нападу. В своїх дослідженнях вчені виявили, що люди, які п'ють в районі 6 склянок води в сутки, менш схильні до ризиків серцевого нападу, ніж ті люди які випивають не більш двох склянок на день.За своє життя людина випиває майже 35 т води. Наша потреба в воді на другому місці після кисню.В Лос-Анжелесі продається найдорожча вода в світі. Виробник упаковує дорогоцінну рідину зі збалансованим смаком та значенням ph в пляшки зі стразами «Swarovski». Така вода коштує 90 $ за 1 л.


За матеріалами: spokki.net/
Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net