Вход | Реєстрація
Сергій Козлов
28.12.2017 | 00:50

Декоративна штукатурка у Києві

Нещодавно треба мені було знайти інформацію про те, де в Києві можна придбати декоративну штукатурку (та хто допоміг би у нанесенні такої штукатурки за помірну ціну). І, як то кажуть, «шукайте та й знайдете», - знайшов декілька варіантів. Один з них саме більше мені сподобався. Натрапив на компанію, у якої і товар є, і своя майстерня з шоу-румом, і спеціалісти. Називається Леодекор. Та ще й потім дізнався, що там де-хто з родичів моїх працює. Ото так! Тепер вже мрію про декоративну штукатурку, та підзбирую трохи грошей для ремонту. Буде гарно!!! :)))

Якщо вам цікава ця тема, дивіться про декор ось тут: leodecor

читати дальше »

Переглядів: 44    Коментарів: 0
Сергій Козлов
19.10.2017 | 22:50

У Житомирі почали виготовляти супер-будинки з доставкою по Україні

А ви знаєте, що будинок можна не будувати, а купити (замовити) і його вам можуть привезти та встановити на вашій ділянці за один день? Саме так! Нещодавно я побував у такому будиночку. Їх виготовляє компанїя "Українська мрія" у Житомирі. Мені дуже сподобалась і якість, і ціна. 

Про це подробніше можна подивитися на їх сайті www.ukrdream.in.ua. В Україні таке будівництво (його називають модульним) ще не дуже поширене, але набуває популярності. На заході такі будинки будуються давненько! Я мрію такий мати! Головне, щоб була земельна ділянка, та щоб підготувати усе до підключення. В комплектації будинку є навіть кухонні меблі, а також душова кабіна, світильники, розетки... Просто клас! Зранку будинок привезли, а на вечір занось ліжко, речі та й живи собі... І мається на увазі не влітку тільки, а цілий рік, бо це будинки для цілорічного проживання, тому що вони утеплені. Все продумано. Житомир рулить!

Будинок компанії Українська Мрія

читати дальше »

Переглядів: 92    Коментарів: 0

Переглядів: 391    Коментарів: 0
Володимир
Володимир пише:
17.07.2016 | 16:26

Морква не покращує зір...

Дуже часто новітні науковці виступають з тими чи іншими заявами, щодо нового наукового доведення тих чи інших міфів. От і нещодавно, один московський лікар УЗІ заявив, що морква не покращує зір, і ніби то він це довів...

Морква

Він заявляє, що тої кількості вітаммів що міститься в моркві недостатньо щоб це якось впливало на зір.

А Ви як вважаєте, морква покращує чи ні зір?

читати дальше »

Переглядів: 414    Коментарів: 0
Володимир
Володимир пише:
17.07.2016 | 16:11

Соц-мережа Вконтакт оновила свій дизайн

Напевно більшість з Вас уже замітили, що Вконтакт оновив свой вигляд.

Дизайн вконтакта

Вам подобається чи ні новий дизайн вконтакта?

Оновлений дизайн вконтакта

читати дальше »

Переглядів: 446    Коментарів: 0

Переглядів: 363    Коментарів: 0
Володимир Рещук
08.05.2016 | 17:20

Фейк чи реальність?

От наткнувся вконтакті на такий пост... Не знаю, це фейк чи насправді так!?
читати дальше »

Переглядів: 333    Коментарів: 0
Володимир Рещук
30.03.2016 | 16:19

Росія признає своє "кришування" ?

От в ЗМІ обговорюють інформацію про запропонований Росією обмін Савченко на двух увязнених росіян в США.Як відомо, підприємець Віктор Бут у 2012 році був засуджений в США на 25 років в'язниці за незаконну торгівлю зброєю і підтримку тероризму. За даними ЗМІ, спецслужби США вважають його одним з найбільших нелегальних торговців зброєю в світі. Льотчик Костянтин Ярошенко в 2010 році був заарештований в Ліберії за звинуваченням у підготовці транспортування великих партій кокаїну в США. У 2011 році він був засуджений американським судом на 20 років позбавлення волі.Так от, це вони на офіційному рівні готові обміняти "важливих" для Росії людей на нашу Савченко?  Як на мене це майже одне й теж саме, що визнати що вони "кришують" незаконну торгівлю зброєю та наркотиками.Це прояви безнаказвнності чи тупості?
читати дальше »

Переглядів: 322    Коментарів: 0
Володимир Рещук
27.03.2016 | 16:48

Останнім часом питання про перевибори знову набрало актуальності. Нажаль в нашій країні таке питання виникає кождих 2-3 роки псля зміни влади. А все тому що насправді зміни влади як такої не відбувається, у влади майже одн і тіж люди, просто вони "перекрашуються" в інші політичні кольора, або ховаються за спинами "нових" політикив, і рулять ними. Тож вд цього маємо те що маємо.  А якщо хочемо щось помінять, то потрібно зробити повну перезагрузку влади. Без цього не буде активних реформ і якихось покращень. І на дал все буде те саме, кождий клан буде старатись отримати побільше влади і грошей. А народ... А що їм до людей, головне про себе думати! Є багато способі оновити владу, но як на мене то один з кращих - це звільнити всіх чиновників та  заборонити займати високі посади всім людям, які уже колись займали будь яку керівну посаду, а також заборонити балатуватись в депутати всім хто хоть раз уже мав мандат депутата і не важливо якого скликання. Но таку заборону зробити не постійною, а тільки десь років на 5. А потім, можна брати і старі кадри на роботу, якщо десь нові кадри не справлятимуться. 
читати дальше »

Переглядів: 282    Коментарів: 0
Володимир Рещук
26.03.2016 | 01:40

У нашій країні як не одна, то інша криза. І так уже останні роки. Народ почав привикати до такого, і вже просто перестав боятись такого колись страшного слова "криза". Остання криза - політична. Мол немає більшості в парламенті... Будуть перевибори... Но що дадуть то ті перевибори?? Ну поміняється десь на 20 % парламент і все. Більше жодних змін не буде, все буде так само! Потрібно мінять на всі 100%. І це зробить по суті не важко, но на це не підуть наші еліти. Просто потрібно ввести мораторій, заборону на балатування в депутати особам які вже мали такий мандат. І не важливо якого скликання.  І буде нам оновлена Рада на 100%. Ну або хоча б на 99%. 
читати дальше »

Переглядів: 290    Коментарів: 0

1 2

Яндекс.Метрика 2018 spokke.net