Вход | Реєстрація

Як вибрати штатну магнітолу

11 червень 2017, 18:13
Володимир
автор:

Штатна магнітола - пристрій, без якого практично неможливо уявити собі сучасний автомобіль. Магнітоли, що встановлюються заводом-виробником, на момент придбання автомобіля можуть задовольняти більшості вимог власника. Однак після певного часу можуть виникати неполадки в роботі магнітоли, або перелік виконуваних функцій стає недостатнім (з кожним роком обладнання морально застаріває).


Якщо ви проводите багато часу за кермом, і можливостей наявної магнітоли стає недостатньо, виникає потреба в придбанні нового штатного пристрою з сучасним функціоналом і дизайном.Тривала виснажлива поїздка і навіть багатогодинне стояння в пробці скрашується завдяки наявності в автомобілі мультифункціональної магнітоли.Вибираючи з каталогу інтернет магазину штатные магнитолы на тойота, ви купуєте пристрій, що відповідає всім сучасним вимогам і відрізняється відмінним співвідношенням якості та ціни.
 
параметри автомагнітолиШтатні мультимедійні пристрої можуть мати формат 1 din або 2 din. Формат 1 din вважається більш старим і менш функціональним, його поступово витісняють пристрої 2 din, що характеризуються широким переліком виконуваних завдань.У магнітолах 2 din реалізовані функції навігатора, можливість прослуховування аудіо і перегляду відеофайлів, записаних на різні носії інформації, телевізійних програм (при наявності тюнера), інтернет-підключення (в разі оснащення модемом або Wi-Fi-модулем) і інші корисні додатки.Легкість керування - важлива особливість, якої слід приділити увагу при виборі штатної магнітоли. Інтерфейс меню і інструменти управління пристроєм повинні бути продумані до дрібниць для того, щоб зайвий раз не відволікатися під час руху. Весь асортимент штатних магнітол представлений здесь больше 1500 штатных магнитол.Для більш ефективної і комфортної роботи з магнітолою передбачається установка спеціального керуючого блоку на рульове колесо, а також доповнення у вигляді пульта дистанційного керування, яким, наприклад, можуть скористатися пасажири, що знаходяться на задньому сидінні авто.
 
Що повинна "вміти" штатна магнітола?Екран і меню сучасної автомагнітоли чимось нагадують інтерфейс планшета. Виробники мультимедійних автомобільних пристроїв піклуються про те, щоб у користувача не виникало складнощів з експлуатацією.
Важливим параметром є мова меню. Якщо проведена повна адаптація на російську мову, перемикання між функціями стає простим і зрозумілим. У разі, коли меню представлено на іноземній мові, може знадобитися деякий час для освоєння методів управління.У сучасній штатної магнітоли, як правило, передбачається:
управління з кнопок, які встановлюються на кермі;
можливість програвання файлів, записаних на CD / DVD-диски, USB-flash носії, карти пам'яті, підтримка великої кількості аудіо-і відеоформатів;
наявність високоякісного дисплея з високою роздільною здатністю і multi touch - управління;
підсвічування керуючих елементів;
система GPS-навігації і відповідне програмне забезпечення;
прослуховування радіо і перегляд ТБ за допомогою тюнерів;
функція Bluetooth;
підключення додаткових камер, парктроника;
модем для підключення до інтернету (вбудований або зовнішній);
завантаження і використання додатків через Google Play;
підключення аудіосистем для високоякісного відтворення звуку.Ціновий діапазон розглянутих магнітол буде залежати від того, які з наведених функцій вам будуть потрібні, а від яких можна відмовитися.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net