Вход | Реєстрація

Коли варто скористатися послугами митного брокера

06 травень 2017, 10:42
Володимир
автор:

Організація міжнародних вантажних перевезень вимагає обов'язкового декларування вантажів та правильного заповнення документів. Оформляти папери можна самостійно, але краще варто довірити цю роботу фахівцям.


Скористайтеся послугами компанії ТОВ «ГРУП СВ» http://customs.in.ua/ru/. Кваліфікований митний брокер в киеве надасть професійну допомогу, допоможе уникнути тимчасових і грошових витрат, забезпечить дотримання вимог закону під час митних процедур.Що входить в послуги митного брокераВідповідно до договору, наш брокер:
• підготує необхідні для декларування документи і заповнить митні декларації, задекларує товари в електронному вигляді;
• підготує пакет документів для проходження митного кордону;
• надасть консультацію з правових питань, щодо системи кодування ТНЗЕД;
• зробить розрахунок митних платежів;
• представить інтереси клієнта під час вирішення проблемних питань або в ході роботи з митними органами та ін.


Займаючись оформленням товарів на митниці самостійно, можна допустити помилки під час митної процедури. Постійні і регулярні зміни, які вносяться до митного кодексу України, практично неможливо відстежити неспеціалісту. А незнання законів і вимог до оформлення документів може призвести до значних збитків і втрат часу.Щоб захистити свій бізнес від непередбачених витрат і уникнути зайвих витрат, варто скористатися послугами митних брокерів. Кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід, реальну митну практику і відстежують найдрібніші зміни в законодавстві, запобігти появі можливих проблем на митниці і допоможуть заощадити кошти на потреби бізнесу.Як вибрати митного брокераДовіряйте митне оформлення вантажу тільки професіоналам. Не варто звертатися до компаній-одноденок, що пропонують низькі ціни і не несе відповідальність за результат. Серйозна фірма:• має ліцензію на надання митно-брокерських послуг;
• працює з клієнтом тільки на умовах підписаного договору;
• гарантує відшкодування збитку в разі неналежного надання послуг;
• дає гарантію конфіденційності інформації;
• не пропонує діяти протизаконними методами.Потрібен надійний і перевірений митний брокер? Скористайтеся допомогою фахівців ТОВ «ГРУП СВ» http://customs.in.ua/ru/. Ми завжди готові прийти на допомогу в найскладнішою митною ситуації.

Брокер ТОВ «ГРУП СВ» надає митно брокерські послуги в місті Київ, київському регіоні. Хоча митний регламент України не надто відрізняється від аналогічного законодавства інших країн, митне оформлення вантажів, які перетинають український кордон, залишається досить складним завданням.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net