Вход | Реєстрація

Як використовувати бамбукові сторвбури

29 квітень 2017, 20:27
Володимир
автор:

Бамбукові стовбури виготовляються з натурального, природного матеріалу. В них немає ніяких хімічних домішок чи добавок, тому купуючи бамбукові стовбури, Ви можете бути впевнені, що виготовлені вони тільки з екологічного, рослинного матеріалу. Навіть незалежно від того, якому кольору Ви віддасте перевагу – чорний, леопардовий, коричневий або світло-коричневий – можете не сумніватися в природності даного кольору. Дійсно, рослина може набувати настільки різноманітні відтінки, адже все залежить від того, де виріс бамбук, в якому ґрунті, кліматі. Ви напевно знаєте, що на сьогоднішній день бамбук росте по всій земній кулі, крім Антарктиди.Інтернет-магазин http://natural-store.com.ua/ має в своєму розпорядженні величезним асортиментом стовбурів з бамбука. Ми підберемо матеріал саме для Ваших цілей, тільки потрібно вказати бажаний діаметр, довжину і колір.Насправді бамбукові стовбури дуже практичний і гарний матеріал. Приємні теплі кольори та надійність конструкції допоможуть втілити навіть найсміливіші фантазії в інтер'єрі. Бамбук дуже легко піддається обробці. Це термічно оброблений матеріал, який пройшов стадію відпалу і вже готовий до експлуатації. З бамбукових стовбурів можна зробити шикарні еко-будиночки, різні меблі для дачної ділянки, а також невеликі споруди, на зразок альтанок. Якщо Ви ще не визначилися, що саме хочете зробити, але знаєте напевно, що робити Ви це будете з бамбука – зверніться до наших менеджерів за консультацією і самі переконаєтеся, наскільки міцно бамбук влаштувався в наших оселях і сьогодні він практично незамінний.Будинки і меблі з бамбука естетично красиві як всередині, так і зовні. Поверхня матеріалу можна нічим не обробляти. Однак для додання родзинки, або для того щоб зробити акцент, бамбук іноді ламінують, пресують або покривають лаком.

Сьогодні дуже популярною стала тенденція застосування бамбука, а саме цільні стовбури рослини, в інтер'єрах SPA-центрів, саун, бань, ресторанів, фітнес студій. Завдяки своєму швидкому зростанню, в середньому бамбуковий стовбур за місяць виростає на 20 метрів, бамбук став ідеальним будівельним матеріалом. І до слова сказати, будувати з нього теж досить приємно і просто.

Існує всього лише три пункти для того щоб звести будівлю з бамбука:

- закладається фундамент;

- зводяться палі;

- і на завершення - закріплення бамбукових дощок і брусів.

На етапі проекту важливо подумати про проведення комунікацій в будинок, і зокрема про утеплення приміщення. До речі процес підведення комунікацій в бамбукове будівля нічим не відрізняється від стандартного методу.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net