Вход | Реєстрація

Активатор для Windows 7

20 квітень 2017, 13:22
Володимир
автор:

активація віндовс 7


Варто визнати факт тотального поширення піратських збірок OS Windows 7. Ситуація настільки гнітюча що вже на абсолютній більшості домашніх комп'ютерах стоять нелегальні копії windows 7. Зараз це вже сприймається як норма. А все тому що цінник на ліцензію неадекватний, це недозволена розкіш для більшості населення. Тому як ніколи гостро стоїть питання активації подібних комп'ютерів. Про платні методи активації windows 7 знають всі, ми ж розберемо як це зробити безкоштовно для домашнього користування.


Користуватися windows 7 без активації просто неможливо. Мало того, що вам не можна змінити шпалери на робочий стіл, так ще і період користування обмежений тридцятьма днями. По закінченню пробного періоду робота windows буде заблокована. Активація Windows 7 - це перше, про що потрібно подбати після установки ОС


Активація необхідна в двох випадках - ви тільки встановили windows 7, який виявився піратським або ваша стара активація була анульована. Як висновок - активація може знадобиться не тільки нового комп'ютера, але і старому, на якому ймовірно була нелегальна копія windows 7.Перш ніж приступати до активації windows 7, я рекомендую вимкнути antivirus, якщо він звичайно у вас є. Щоб ніщо не заважало активатору windows 7 робити свою роботу. Крім того, бажано відключити всі ігри і програми. Можливо станеться позапланове перезавантаження комп'ютера, це нормально.Всі спрацьовування антивіруса на активатор windows 7, є лише боротьбою автора з піратством. Ви можете перевірити це самі: візьміть будь-який crack, keygen або активатор і запустіть антивірусну перевірку.Є багато різних активаторів для windows 7. При бажанні ви можете застосовувати їх аналоги. Робити це рекомендую лише в разі неправильного спрацьовування представлених активаторів. Чим ще варто спробувати активувати windows 7: різними лоадером, універсальними активаторами, продукцією від ратіборуса. Все це представлено на сайті http://aktivator-windows-7.com/, дивіться, читайте інструкції і качайте і активація windows 7 ніколи не злетить.Надійна активація windows 7 можлива лише після відключення оновлень. Яким би добрим не був ваш активатор, ймовірність заробити санкції від центру оновлень windows неймовірно висока. Так йде боротьба проти піратства. Щоб не попастися на цьому, виконайте наступне: зайдіть в панель управління і, в розділі оновлень, вимкніть установку авто оновлень.Для того, щоб переконатися що активатор win 7 відпрацював вірно, робимо наступне: відкриваємо «мій комп'ютер», клацаємо в ньому правою кнопкою мишки на «властивості». Відкриється розділ, який показує не тільки дані про активації windows 7, але так само всі основні параметри комп'ютера.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net