Вход | Реєстрація

Магазин «Amazonka» - кращий вибір купальників на будь-який смак

17 квітень 2017, 16:14
Володимир
автор:

купальники


В кінці осені моя дружина стала регулярно відвідувати СПА-салон і в тому числі засмагати в солярії. Відповідно потрібен був пристойний роздільний купальник. Причому не просто купальник, а купальники на великі груди і великі стегна.


Осінь, зима і початок весни - не сезон для покупки купальників. Тому, обійшовши кілька профільних магазинів, моя дружина довго не могла підібрати підходящу модель. Вже хотіла задовольнятися старим вийшов з моди купальником, але, зробивши останню спробу, знайшла в інтернеті сайт магазину купальників Амазонка.

купальники

магазин купальников в Санкт-Петербурзі Амазонка можна з повною впевненістю назвати гіпермаркетом купальників. Незважаючи на міжсезоння, тут вдалося підібрати модель, яка ідеально підходила під висунуті вимоги: купальник Bahama Модель - 102-538 / 4. Залишалося лише зателефонувати з менеджером, з'ясувати наявність товару і, приїхавши в Амазонку, приміряти і купити.Дружина дуже задоволена якістю купальника, якістю обслуговування і тим, як купальник «сидить» на фігурі.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net