Вход | Реєстрація

Gusev і ADK - розкрутка YouTube каналів і відео роликів

17 квітень 2017, 15:51
Володимир
автор:

розкрутка в ютуб


Створити якісний по розкрутці YouTube канал і відео роликів не так-то просто, але саме це і вирішили зробити два хлопця - Святослав Гусєв і Діма Єфименко. Однієї чарівності в цій справі мало, хоч хлопці завоювали симпатії багатьох користувачів саме своїми привітними посмішками.


Багато хто хотів би просунути свої відеоролики на YouTube, це обіцяє гігантські перегляди, і постійна увага публіки до якогось каналу. Це і прибуток, і лайки, і репутація, і увага. Не дивно, що за це можна отримати хороші гроші, а висновок в тренд на YouTube це почесно і престижно. Багато відеороликів вже удостоїлися такої уваги, адже за допомогою відеороликів Ви отримуєте додаткових передплатників - потенційних покупців на свій канал. І чим би ви не займалися, продажем піци або горщиків для квітів, корми для кішок або туалетного мила власного виготовлення, увагу читачів потрібно всім, Gusev і ADK знають, як його досягти!


Не кожен з нас зможе розповісти про себе все відверто, як це зробив вже одного разу Святослав Гусєв, в інтерв'ю видавництву «Особистість» VK. У всякому разі, дізнатися про нього більше Ви можете самі, подивившись на його сторінку в Контакті https://vk.com/gusevlive, В Інстаграмме https://www.instagram.com/gusevlife/ або в Твіттері https://twitter.com/gusevlife.


 гусев


Маючи таку величезну кількість передплатників, вони можуть домогтися того ж і для Вас, мені здається, це непогана реклама.


З Дімою Єфименко ADK все набагато простіше. Відкритий хлопець, про нього можна дізнатися досить багато і на його сторінці в Контакте https://vk.com/dimakenni, в Твіттері https://twitter.com/ADK_inc  і в Інстаграмме  https://www.instagram.com/adk_inc/ 

 Дима Ефименко


Успіх до хлопців прийшов не відразу, і у них спочатку були невдачі і мало читачів, але поступово їх ролики завойовували все більшу популярність, ставало більше переглядів і більше передплатників. Будь-яка робота вимагає великої самовіддачі, особливо на каналі YouTube, де кожен день викладається сотні різноманітних, і часом дуже цікавих роликів. Завоювати визнання і популярність дуже нелегко, але хлопцям вдається утримувати увагу своїх передплатників досить тривалий час! Сьогодні Святослав Гусєв і Дмитро Єфименко вже стали подають надію бізнесменами, першим і дуже вдалим з проектів яких стала розкрутка каналів і роликів на YouTube.


Досить довгий час сервіс YouTube залишається найпопулярнішою і затребуваною майданчиком для викладання роликів з будь-якого приводу. Поздоровлення, реклама, їжа і зачіски, все прекрасно уживається на YouTube, і все знаходить свого передплатника. Різноманітність інтересів читачів призводить до появи нових рубрик і нових сервісів, а тому сервіс по розкрутці каналів і відеороликів ніколи не залишиться без роботи. І популярність YouTube у всьому світі - тому пояснення. Тут і шоу бізнес, і спорт, і політика, і бізнес, все є прекрасною маркетинговим майданчиком. А успішність каналу завжди буде визначатися, в першу чергу, кількістю переглядів, кількістю передплатників. Якщо у Святослава Гусєва і Діми Єфименко вийшло, то чому ж не вийде у Вас?


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net