Вход | Реєстрація

Нерухомість в Словенії від MIRAG.RU

09 квітень 2017, 22:37
Володимир
автор:

Компанія MIRAG INVEST D.O.O. Має статутний капітал більш 1,0 млн. Євро, є офіційно зареєстрованим підприємством на території Словенії для здійснення всіх операцій з нерухомістю та наданням повного спектру юридичних послуг.


Всі працівники компанії мають професійні ліцензії на здійснення даної діяльності. Вся діяльність компанії офіційно застрахована. Наш дружній і високопрофесійний колектив пропонуємо вам послуги дипломовані юристів, професійних і ліцензованих ріелторів, економістів, фахівців в оподаткуванні, бухгалтерів і грамотних консультантів, які володіють словенським, російською, англійською та італійською мовами. Пропонуємо вам більше 3600 об'єктів нерухомості в Словенії.
Кожен з представлених вам об'єктів пройшов юридичну перевірку. Кожен об'єкт був уважно оглянутий нашим менеджером. Наші працівники - це наша гордість. В основній масі всі наші працівники це громадяни Словенії мають спеціальні особисті ліцензії на діяльність з нерухомістю. Всі угоди ми строго проводимо по безпечної системі придбання через нотаріальні депозити або спеціальні договору. Ми пропонуємо вам реально величезну базу відібраних об'єктів. Велику увагу приділено не лише квартирах, будинках але і комерційної нерухомості включаючи інвестиційні проекти.


Ми готові вам надати "пакети" нерухомості з орендарями, включаючи державні структури і величезні компанії як "кока-кола". В нашій базі ви легко знайдете хороший готель на продаж в Словенії чи ресторан працює вже десятки років. Наш юридичний відділ допоможе вам вирішити всі питання пов'язані з отриманням ВНЖ в Словенії, відкриттям необхідних рахунків. На найвищому професійному рівні ми допоможемо вам зареєструвати компанію і вести її бухгалтерію. Наші досвідчені бухгалтери дадуть вам на всі ваші запитання про оподаткування в Словенії.За матеріалами: mirag.ru
Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net