Вход | Реєстрація

Meblissimo

20 березень 2017, 12:09
Володимир
автор:

меблісімо

Унікальні стильові рішення, високоякісний рівень, продуманість дизайну та конструкції втілилися в колекції м'яких меблів Meblissimo. Прагнення заново відкривати і відроджувати всі цінності меблевого мистецтва спонукає фахівців компанії до творчого та технічного розвитку для створення меблів співзвучною з будь-яким інтер'єром. 
М'які меблі представлені в наступних модельних лініях: кутові дивани, дивани, ліжка, крісла-ліжка, крісла. Модельний ряд Meblissimo це не просто окремі елементи м'яких меблів, це концепт, який гармонійно поєднує модельні лінії в досконалий ансамбль вишуканості і затишку. Отже, обрана Вами модель дивана буде органічно доповнена кріслами, пуфом або кутовим диваном цього ж модельного ряду. Високоякісний сучасний текстиль, натуральна шкіра і цінні породи деревини, які використовуються у виробництві, гарантують високий рівень комфорту, довговічність, вишуканість, елегантність та престижність Ваших м'яких меблів. 
Меблева фабрика Меблісімо має розвинену мережу мебельный магазин в киеве і в найбільших містах нашої країни. Продукція, яку випускає наша меблева фабрика Meblisimo, повністю відповідає найвищим стандартам якості і має всі вимагаються сертифікатами. Ми виробляємо весь цикл виробництва від розпилювання деревини до продажу готового товару. Під час виробництва використовується тільки цінні породи дерева, в результаті чого збільшується експлуатаційний термін меблів. Основна маса фурнітури і різних деталей проводиться у нас, частина закуповується у перевірених постійних партнерів. 

Наші меблі відрізняється якістю і довговічністю. Ми завжди раді надати свої послуги клієнтам, які повертаються одного разу скориставшись нашими послугами.


Оцініть будь-ласка статтю
оцінка: 1
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net