Вход | Реєстрація

Амстердам: цікаві факти

30 листопад 2016, 19:07
Володимир
автор:

Амстердам


Амстердам завжди був і залишається одним з найбільш цікавих європейських міст. З нашої добірки цікавих фактів про Амстердам Ви дізнаєтеся чим це місто перевершило Венецію, як з'явилася його назва, що буває тут зі старими велосипедами, і ще багато цікавого! 
Загальні факти про Амстердам

Амстердам

Амстердам - столиця Нідерландів, найбільше місто і торговий порт цієї країни. При цьому цікаво, що уряд держави працює не тут, а в Гаазі.Амстердам часто порівнюють з Венецією, але мало хто знає що каналів і мостів тут значно більше. Столиця Нідерландів розташована на 4 метри нижче рівня моря - в цьому місті налічується близько 1200 мостів, понад 150 каналів і близько 90 островів. Місто цілком побудоване на величезних палях, вбитих в землю під товщею води.

Амстердам

Перша згадка про це цікаве місто відноситься до 1275 році - в цей момент річку Амстел перегородили дамбою, щоб захистити територію від повеней. Тоді місто і отримало свою назву - "Амстел Дам", дамба на Амстел.
Незважаючи на легалізацію легких наркотиків, Амстердам є одним з найбезпечніших міст ЄвропиПро велосипеди в Амстердамі

Амстердам, велосипеди

В Амстердамі просто колосальна кількість велосипедів - в місті їх налічується понад 500 тисяч, а разом з найближчими передмістями - близько мільйона.Велосипедисти тут вважаються повноправними учасниками дорожнього руху - для них обладнано величезна кількість велосипедних доріжок зі спеціальними світлофорами, так що в багатьох випадках вони мають перевагу по відношенню до автомобілів.Кажуть, що коли "залізний кінь" приходить в непридатність, справжній амстердамец викидає його в канал - тому дно найпопулярніших каналів буквально всіяне велосипедами.


велосипеди в каналах
Факти про квартал червоних ліхтарів

квартал червоних ліхтарів

Квартал червоних ліхтарів в Амстердамі офіційно називається "Де Валлен", і є фактично найвідомішим подібним кварталом в світі.Квартали, схожі на амстердамський, існують і в інших містах світу - Парижі, Гамбурзі, Лондоні, Сіднеї, Токіо і багатьох інших.У цьому районі існує більше 300 однокімнатних кабін з вітринами, в яких "жриці кохання" надають клієнтам свої послуги. Цікаво, що представниці найдавнішої професії мають в Амстердамі власну профспілку, забезпечені соціальним пакетом і платять державі податки.

квартал червоних ліхтарів

У цьому ж районі розташовані популярні у туристів музей сексу і музей марихуани.
Про толерантність АмстердамаУ спеціальних закладах - "кофешопах" - можна абсолютно легально придбати до 5 грам марихуани.

Амстердам наркотики

Цікавим є той факт, що офіційно куріння тютюну в громадських місцях заборонено, але при цьому на марихуану і гашиш ця заборона не поширюється.Амстердам став першим в світі містом, де офіційно дозволили одностатеві шлюби - сталося це в 2001 році.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net