Вход | Реєстрація

Honda почала друкувати електромобілі на 3D-принтері

07 жовтень 2016, 23:51
Володимир
автор:


Honda продемонструвала перший в історії компанії міський електромобіль, кузов і деякі елементи шасі якого були зроблені за допомогою технологій 3-х мірної друку. Прем'єра минимашин, створеної в партнерстві з Kabuku, пройшла на японській виставці CEATEC 2016.


Роздрукований на 3D-принтері електрокар Honda був створений на основі Variable Design - нової платформи, яку компанія показала на Паризькому автосалоні. Вона дозволяє користувачам персоналізувати свій автомобіль і самим вибирати компоненти і функції, які потрібні їм для нетривалих міських поїздок.Більш низький просвіт для комфортної посадки людей з обмеженими можливостями, вантажний відсік для кур'єрської доставки або більше просторий салон для сімейних поїздок - це лише кілька варіантів кастомізації нових японських сіті-карів.Це не перший приклад поширення технологій 3D-друку на автомобільну промисловість. Так, американська Local Motors вже готує до випуску надрукований Strati, а недавно розроблений концепт-кар 4ekolka проходить перші випробування на вулицях Праги.

Застосовувана у виробництві машин 3D-друк дозволяє виробляти більш дешеві транспортні засоби, причому робити це набагато швидше традиційних способів. А початок серійного виробництва друкованих електрокарів такого відомого автовиробника як Honda, говорить про досить непогані перспективи цього напряму.Що стосується технічних характеристик, зокрема подробиць електричної силової установки і максимального запасу ходу електрокара, то «Хонда» поки не розкриває їх.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net