Вход | Реєстрація

На днях Ясіня відвідав Бассараба

21 серпень 2016, 16:22
Володимир
автор:

Басараба в Ясіня
Голова райдержадміністрації Павло Басараба, 15 серпня побував з робочою поїздкою в наших краях, так сказать, проінспектувати гавчальні заклади перед новим навчальним роком.


Побував він спочатку в Лазещині, де провірив хід робіт по траті грошей що виділили на розширення дитячого садка.

Потім голова району по дорозі заїхав в Ясіня, де з місцевим головою сільської ради відвідали спочатку школу N 1, де проводиться ремонт даху.

Школа 1

Потім завітали до школи N 2, де як виявилось школа занедбана, знайшли багато сміття, місць розпивання алкогольних напоїв і т.п. Ну, звісно Бассараба незадоволений, Зелінський порозказував, як занедбали школу при попередньому керівництві, і упевнено пообіцяв, що нове керівництво в лиці його дочки все це виправить і більш такого не повториться!


Басараба в школі 2


школа 2

Ну і звісно, не могли обійти стороною дітище Зелінського, який хоче відкрити музей Гуцульщини. Під це було виділено маловикористовуване приміщення Свидовецького клубу, яке до приходу Зелінського було в плачевному стані. На даний момент замінені вікна і планується внутрішній ремонт.

Музей Гуцульщини

В кінці, ще заїхали і подивились на новий міст в Свидівському лісництві, який був в жахливому стані, і люди вже почали хвилюватись, як відпускати дітей до школи, адже через той міст лежить шлях дітей до початкової школи N 3.


Міст на Драгобрат

Чомусь не повідомляється про інспекцію школи N 3, де на території школи лежить декілька десятків кругляка деривини, і це напередодні навчального року.  Судячи з виду, то це дрова для школи, но але таку кількісь дров, та ще й складених в таку велику купу, якось можна б і попилити до навчального року!


Ясінянська школа 3


Драва в школі


За матеріалами: spokke.net/
Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net