Вход | Реєстрація

Чи згасне коли-небудь Сонце?

08 квітень 2015, 21:17
Володимир
автор:
Чи згасне коли-небудь Сонце?

Якщо ви думаєте, що Сонце для людини припиняє світити, коли він переживає важкі періоди свого життя, то в реальності все не так. Іронія в тому, що реальність навколо нас - світло Сонця, спів птахів - більш міцна, ніж наші тендітні почуття. Якщо тільки ви не народилися 5,5 мільярда років тому. У цей момент Сонце, як і інша зірка, як гігантський термоядерний реактор, вичерпає весь водень у своєму ядрі і почне спалювати водень в оточуючих шарах.


А знаєте Який вік Землі?Це стане початком кінця Сонця - ядро буде скорочуватися, а зовнішні шари розширюватися, і зірка стане червоним гігантом. У останнюму спалаху Сонце підсмажить всю Сонячну систему вибухом тепла, яке перетворить на небесну сауну навіть прохолодні околиці Плутона і пояса Койпера. Внутрішні планети, у тому числі Земля, будуть засмокталі вмираючим гігантом або перетворяться на попіл (прім.ТСа: деякі вчені вважають, що Сонце не перетворить Землю в попіл, оскільки не дійде до орбіти Землі, тим не менш, Земля перетвориться на вуглинку в будь-якому випадку).


А Чому небо синє знаєте?Втім, якщо люди не колонізують Сонячну систему або інші зірки, ніхто й не дізнається про це фінальне пекло. Сонце, яке віджило вже половину свого життєвого терміну, поступово нагрівається, і через мільярд років буде на 10% більше. Збільшення сонячної радіації буде достатньо, щоб випарувати всі земні океани, залишивши нас без води та інших радощів життя.


Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net