Вход | Реєстрація

У Ясінях просто неба встановили тренажери

06 липень 2016, 19:47
Володимир
автор:

Тренажерний майданчик в Ясіня


На днях, а точніше 2 липня, голова райдержадміністрації Павло Басараба спільно з сільським головою Едуардом Зелінським взяли участь у відкритті першого майданчика з вуличними тренажерами смт. Ясіня.


Як розповів голова селища, дана ідея першочергово належала громадскості, і селищна рада закупила тренажери ще півтора року тому, але як виразився Зеліньський, руки не доходили. Той не дивно, адже вибори були важливіше, хоча як раз під шумок виборів така подія була би актуальнішою. 


Хоча, можливо просто нехватило тоді грошей, а то вибори справа не дешева, тож зараз "поскрєбя по сусєкам" підприємців і метсенатів, все таки грошей назбирали і відкрили майданчик. І на цьому велике спасибі!!!


Дане дійство було в кращих традиціях великих лідерів,  які як щось десь відкривають, то обовязково за ними толпа попів біжить, щоб все посвятити, але не понятно саме від кого, чи то від самих "владних мужів", чи то від "нечистої сили", а то на жаль в нашій країні як те, так і те ще та нечисть.

Освячення тренажерного майданчика в Ясіня
Ну і звісно, голова особливу подяку висловив "Правому сектору", і громадській організацї "Аркан", що є одне і те саме.


А голова Райради почав свою промову "Дорогі мешканці столиці....", чим саме підкреслив, неформально, але наявність столиці Гуцульщини. Цікаво це сепаратизм чи все таки просто загравання з населенням?


Виступ Басараби


А ще на відкритті чуть не стався конфуз, Зелінський раптом згадав, що забув згадати головного спонсора, Петьовку, і так перелякався, що перебив Басарабу, щоб виправити непоправиме, і оголосити, що сам Петьовка надав оте зелене покриття!


Спонсори майданчика в смт. Ясіня


Чогось, коли Гейниша і спортшколу забувши відразу вказати як спонсорів,голова селища не перебивав голову райадміністрації, хоч то і не дивно, то так, люди "низького польоту", не те що Петьовка!;)


Хто не в курсі, то Петьовка - зять Балоги!


Хто хоче переглянути відео, то воно тут .


За матеріалами: spokke.net/
Оцініть будь-ласка статтю
http://spokke.net/news/aj_news/1
Останні новини
Добавити коментар
Авторизуйтесь щоб добавить коментар.
0 коментарів
Коментарі відсутні
Яндекс.Метрика 2019 spokke.net